Terapeuta Urody

Ty też możesz zachować młodość i czuć pozytywną energię, jeśli zastosujesz nasze rady
Terapeuta urody w naszej firmie to kosmetolog na miarę XXI wieku

Ma na celu nie tylko wskazywanie właściwej pielęgnacji, ale i zastosowanie indywidualnych terapii i zabiegów, dających określony efekt na skórze.

Kim jest kosmetolog w XXI wieku?

Kosmetolog w XXI wieku to terapeuta urody, który poprzez swoją pracę wpływa na emocje innych, dzięki czego najlepszym efektem jest regeneracja skóry i zadowolenie klienta.

Oferta szkoleń praktyczno-teoretycznych

Przeprowadzamy szkolenia z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej dla kosmetyczek i osób zainteresowanych kosmetyką.

Masz więcej pytań?

Skontaktuj się z nami! Umów się już dziś na osobistą wizytę Kosmetologa – Terapeuty Urody w Twoim domu na terenie obejmującym obszar na mapie w zakładce KONTAKT. Dziękujemy

Gwarancja najwyższej jakości

Nasza oferta obejmuje profesjonalne firmy dermokosmetyczne i kosmeceutyczne. Cenimy jakość, skuteczność i pozytywne terapie urody, obfitujące w dobrą energię. Nasza praca to nieustająca pasja w dziedzinie kosmetologii stosowanej i medycznej.

Doświadczenie i styczność z różnymi problemami skóry pozwoliły na stworzenie indywidualnego podejścia do pielęgnacji i leczenia skóry.

Kosmetolog w naszej firmie to terapeuta urody na miarę XXI wieku. Świadczymy usługi w zaciszu Twojego domu lub wskazanego miejsca dojazdu.

Opinie

Zobacz co mówią o nas nasze klientki

Jestem bardzo zadowolona z makijażu. Wszelkie moje uwagi zostały uwzględnione przy jego wykonywaniu. Bardzo miła atmosfera towarzysząca podczas wykonywania makijażu. Makijaż okolicznościowy idealnie dobrany do karnacji, bardzo trwały, uwzględniający potrzeby mojej skóry. Bardzo wysoka jakość usług. Bardzo podoba mi się, że usługi są mobilne. Duża wiedza i kompetencja przekonały mnie, że warto skorzystać z Pani usług.

Basia, 25 lat

Najbardziej polecam pielęgnacje twarzy i pedicure. Zabiegi są wykonywane dokładnie i fachowo.

Kinga, 36 lat

Jakość wykonywanych usług oceniam na bardzo wysokim poziomie. Najbardziej polecam masaż pleców, ponieważ jest bardzo odprężający. Podczas zabiegów panuje miła atmosfera, profesjonalność w zabiegach, wyczerpujące informacje o danym zabiegu. Wysoki poziom informacji. Dobra jakość kosmetyków.

Edyta, 38 lat

Jakość wykonywanych usług oceniam perfekcyjnie. Podczas zabiegów czuję się odprężona i zrelaksowana. Terapeuta Urody to miła Pani, lubię nasze rozmowy a także jestem zadowolona z wykonywanych usług.

Maria, 60 lat

W mojej ocenie jakość wykonywanych usług jest bardzo dobra. Podczas zabiegów czuję się komfortowo, jestem zrelaksowana i odprężona. Terapeuta Urody jest przemiłą osobą, lubię rozmawiać z nim na różne tematy a oprócz tego jestem pewna, że każda usługa jest wykonywana profesjonalnie.

Urszula, 33 lata

Jakość wykonywanych usług jest na bardzo wysokim poziomie. Polecam najbardziej manicure, pedicure i zabiegi na twarz. Podczas zabiegów towarzysz mi zadowolenie, relaks i miła atmosfera. Terapeuta Urody to fachowiec w swojej dziedzinie, miła i sympatyczna osoba, dokładna i profesjonalna.

Beata, 55 lat

Najbardziej polecam makijaż twarzy – efektowny i trwały; zabiegi na twarz – kompleksowe, dokładne i profesjonalne; regulacja brwi, henna, manicure. Zabiegi relaksacyjne na twarz są bardzo pozytywne – odprężają i są przyjemne. Zabiegi lecznicze na twarz już mniej – swędzenie, pieczenie dają poczucie dyskomfortu. Jednak miła atmosfera, indywidualne podejście, różne ciekawe informacje i nowinki z zakresu zdrowia i urody, przemawiają za wybraniem usług Terapeuty Urody. Polecam serdecznie

Justyna, 38 lat