Skontaktuj się ze mną

Gdzie mnie znaleźć

Terapeuta Urody ul. Jana III Sobieskiego 35, 97-500 Radomsko (wkrótce otwarcie)
Terapeuta Urody
Adres:
ul. Jana III Sobieskiego 35, 97-500 Radomsko (wkrótce otwarcie)
Telefon:

Godziny pracy: Pracujemy poniedziałek – sobota (za wyjątkiem świąt) w godzinach 10.30 – 20.30. Poniżej aktualna mapka z zasięgiem dojazdu Mobilnego Terapeuty Urody.

Regulamin rezerwacji wizyty

 1. Dokonanie zapisu oznacza akceptację regulaminu.
 2. Zapisy przyjmowane są telefonicznie oraz osobiście.
 3. Rezerwacja wizyty jest płatna. Szanujmy czas innych.
 4. Przy rezerwacji terminu,  wymagana jest „częściowa zapłata za usługę”, w wysokości 50 zł lub 50% wartości usługi (decyduje Terapeuta Urody). W przypadku szkoleń 200 zł.
 5. Wpłata jest przekazywana osobiście (podczas wizyty) lub przelewem online na konto firmowe: Mobilne Centrum Kosmetologii 46 1050 1937 1000 0092 4172 4708. W dniu wpłaty, zostaje wystawiony paragon fiskalny. W przypadku przelewu, wpłaty należy dokonać w ciągu 48 godzin od dnia zapisu – w innym przypadku termin przepada i zostaje przypisany kolejnej osobie.
 6. W przypadku stawienia się na usługę i jej wykonania, cena zabiegu jest pomniejszona o wcześniejszą „częściową zapłatę za usługę”. Nie dotyczy szkoleń.
 7. W przypadku stawienia się na usługę i jej niewykonania, „częściowa zapłatę za usługę” stanowi zapłatę za konsultację i poświęcony czas.
 8. W przypadku rezygnacji z wizyty 24 godziny przed (decyduje dokładna godzina), „częściowa zapłata za usługę” przepada (bez względu na okoliczności). W przypadku, gdy chcą Państwo odwołać spotkanie i jednocześnie zachować „częściową zapłatę za usługę”, można przekazać swój termin komuś innemu* (np. mężowi, żonie, mamie, przyjaciółce, koleżance lub znajomej). Jeśli ktoś inny stawi się na Państwa miejsce, sam opłaca całą wartość usługi, pomniejszoną o „częściową zapłatę za usługę”.
 9. W przypadku zmiany terminu usługi, wartość „częściowej zapłaty za usługę” przesuwa się na nowy termin, pod warunkiem, że zmiana następuje w czasie dłuższym, niż 72 godziny przed planowanym zabiegiem.
 10. W przypadku zapisów na usługi wykonywane w weekend, w przypadku rezygnacji z usługi w czasie krótszym niż 14 dni przed terminem, „częściowa zapłata za usługę” przepada.
 11. Jeśli termin zostaje przesunięty z naszej winy do 72 godzin przed planowanym zabiegiem, klient otrzymuje rabat  10% rabatu od wartości usługi. Całkowite odwołanie wizyty z naszej strony (okoliczności losowe), „częściowa zapłata za usługę” zostaje zwrócona, a klient otrzymuje możliwość rabatu  20% od wartości dowolnej usługi, jeśli zdecyduje się na inny termin wizyty.
 12. W tytule przelewu prosimy wpisać: „częściowa zapłata za usługę” + imię i nazwisko + adres ewentualnego dojazdu + data planowanej wizyty.

* ktoś inny musi się zdecydować na podobny zabieg lub inny zabieg trwający podobną ilość czasu.

Dziękuję za zrozumienie. Kosmetolog, Ewa Adamiec